ارسال اثر در بخش طراحی تعاملی دیجیتال دیجیتال (ازطریق بارگذاری در سایت‌های دیگر و ارسال لینک برای دبیرخانه)

هنرمند گرامی، شما می‌توانید در این صفحه نسبت به ارسال “لینک” آثار خود در بخش تصاویر ایستای دیجیتال اقدام فرمایید.

پیش از بارگذاری لینک مربوط به فایل خود در سایت های دیگر و ارسال آن، حتماً باید فیلدهای زیر را با اطلاعات دقیق پُر کنید. دقت داشته باشید که اطلاعاتی ازقبیل شماره تلفن و ایمیل را به درستی وارد کنید تا اطلاع‌رسانی‌های مربوطه ازطریق دبیرخانه جشنواره به درستی انجام شود. نکات ضروری:

  1. فیلدهای الزامی حتماً باید پُر شوند.
  2. بعد از پُر کردن فیلدها، لینک اثر اول خود را بارگذاری کرده و ارسال کنید. (حتماً بعد از ارسال اثر، باید پیام “فرم شما با موفقیت بارگذاری شد” را مشاهده کنید)
  3. برای ارسال اثر بعدی می‌توانید بدون دست زدن به فیلدهای بالا، لینک فایل بعدی را بارگذاری کرده و ارسال کنید.
  4. شما فقط مجاز به ارسال 3 اثر در این بخش هستید. (درصورت ارسال آثار بیشتر، سه اثر نخست به ترتیب ارسال توسط دبیرخانه انتخاب خواهد شد و هیچ مسئولیتی به عهده دبیرخانه نخواهد بود.)
  5. برای بارگذاری اثر در بخش‌های دیگر، روی گزینه “حساب کاربری” در بالای صفحه کلیک کرده و وارد پروفایل کاربری خود شوید. از آنجا نسبت به ارسال اثر در بخش‌های دیگر جشنواره اقدام فرمایید.
  6. درصورت انتخاب گزینه بارگذاری فایل در سایت جشنواره فایلی با حداکثر حجم 50 مگابایت را بارگذاری کنید، اما در صورت انتخاب گزینه بارگذاری در سایت‌های دیگر و ارسال لینک برای دبیرخانه لطفا اثر خود را روی فضای اینترنتی بارگذاری نمایید و url (آدرس) فایل را ارسال نمایید.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام، لطفا از طریق یکی از راه های نامبرده، اقدام به ارسال آثار خود نمایید:
ایمیل 3digitalart.festival@gmail.com
شناسه کاربری تلگرام Digitalartsfest_contact
شناسه واتساپ به شماره 09354023083

/p>

en_USEnglish