«نتایج مرحله اول داوری» و «لینک ثبت نام» دومین جشنواره هنرهای دیجیتال بر روی سایت جشنواره قرار گرفت

پس از داوری اولیه آثار و ایده‌های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، آثار منتخب وارد مرحله دوم داوری شدند. به کلیه اثار برگزیده در این مرحله، که اسامی آنها از لینک زیر قابل دریافت است، گواهی ارائه خواهد شد. همچنین برندگان نهایی جشنواره پس از داوری اثار برگزیده انتخاب و در روز اختتامیه اعلام خواهند شد.

دریافت لیست برگزیدگان مرحله اول داوری دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال

 

همچنین به استحضار می رساند که دومین جشنواره هنرهای دیجیتال در روزهای 11 الی 13 اسفند ماه 99 به صورت مجازی برگزار و از طریق آپارات گیم برای مخاطبان پخش خواهد شد. علاقه مندان برای شرکت در سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌های این جشنواره و دریافت «گواهی حضور در جشنواره» می‌بایست از طریق فرم زیر ثبت نام کنند. بعد از ثبت نام، لینک دسترسی به محتوای مجازی جشنواره نمایش داده خواهد شد.
همچنین آثار برگزیده جشنواره در نمایشگاه مجازی که در قالب واقعیت مجازی طراحی شده است، به نمایش گذاشته خواهد شد و بازدیدکنندگان، در صورت ثبت نام، امکان تعامل با صاحبان آثار را خواهند داشت. برای شرکت در این نمایشگاه واقعیت مجازی لازم است مخاطبان سامانه میتکا را که لینک آن به زودی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت، نصب کرده و از ایمیل به عنوان «نام کاربری» و از شماره تلفن همراه به عنوان «رمز عبور» در سامانه میتکا استفاده نمایند. شایان ذکر است که ثبت‌نام برای شرکت در کلیه رویدادهای جشنواره و همچنین شرکت در نمایشگاه مجازی رایگان می‌باشد.

لینک ثبت نام در جشنوراه